web-site-updates

Dear colleagues!

We are pleased to inform you that the registration process for presenting at the 2017 CBEP Ukraine Regional One Health Research Symposium is fully completed! During the 10 weeks of application period we received hundreds of abstracts from scientists throughout Ukraine. We greatly appreciate your intention to participate at the 2017 Forum and remind everyone that general attendance at the Symposium is still open for all!

Come April 24-28, be sure to join us and your colleagues and further build the skills necessary to enhance your potential for developing future research collaborations and scientific publications!

We look forward to seeing you!

Best wishes,
SWMPШановні колеги!

Ми раді повідомити Вам, що процес реєстрації на Регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я» 2017 за підтримки Програми залучення до спільної біологічної діяльності (ПЗСБД) в Україні повністю завершено! Протягом 10 тижнів, ми отримали сотні тез від науковців зі всієї України. Ми дуже вдячні за Ваш намір взяти участь у форумі 2017 року, та нагадуємо що Симпозіум відкритий для усіх бажаючих!

З 24 по 28 квітня приєднуйтесь до нас та Ваших колег для подальшого створення навичок, необхідних для укріплення потенціалу та розвитку майбутньої наукової співпраці і наукових публікацій!

Чекаємо на зустріч з Вами!

З найкращими побажаннями,

Команда ПННР