Dear colleagues!

We are happy to announce that based on high interest of Ukrainian science community in 2017 CBEP Ukraine Regional One Health Research Symposium and strong desire to present well-thought-out results of scientific findings registration deadline was extended till 10 February 2017!

Register now and do not miss this opportunity to share your research and interact with your peers and our international scientific panel that will include experts in human health, virology, epidemiology, biomolecular sciences, and veterinary health!

 More information about registration you can found by the following link https://swmprogramua.com/register/

For additional support and information please contact us at SWMPukraine@battelle.org

 Best regards,

SWMP Team Шановні колеги,

Ми раді повідомити Вам, що зважаючи на високу зацікавленість з боку української наукової спільноти взяти участь у Регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції «Єдине здоров’я» 2017 за підтримки Програми залучення до спільної біологічної діяльності (ПЗСБД) в Україні та бажання продемонструвати якісні наукові результати,  період реєстрації на Симпозіум продовжено до 10 лютого 2017 року!

Зареєструйтесь зараз, щоб отримати можливість поширити свої наукові здобутки, поспілкуватись з колегами та з міжнародними науковими експертами в галузі людського здоров’я, вірусології, епідеміології, біомолекулярних наук та здоров’я тварин! 

Більше інформації про реєстрацію Ви можете знайти за наступним посиланням https://swmprogramua.com/register/

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся за адресою SWMPukraine@battelle.org

З повагою,

Команда ПННР