УВАГА! Відтепер Ви можете подати заявку для участі у програмі SWMP у будь-який час, наші експерти оцінять її та нададуть відповідь упродовж 1 місяця від дати подання заявки.

Програма з написання наукових робіт (Science Writing Mentorship Program, SWMP) була створена на початку 2016 р. в рамках Програми зменшення біологічної загрози (BTRP), що реалізується Агентством зменшення загрози Міністерства Оборони Сполучених Штатів Америки (DTRA). Програма SWMP – це динамічна мережа підтримки українських дослідників, що перебувають на початку або в середині свого кар’єрного шляху.

Мета SWMP: допомогти українським науковцям у написанні наукових робіт та розробці грантових пропозицій, чи, якщо потрібно, навчити цьому. Окрім того, SWMP сприяє інтеграції українських вчених у міжнародну наукову спільноту та налагодженню довгострокової наукової співпраці з іноземними колегами.

Програма передбачає індивідуальну роботу з експертами у вашій галузі, а також різні тренінги та семінари з написання наукових робіт та створення грантових пропозицій.
Учасники SWMP мають можливість отримати допомогу за індивідуальним запитом, зокрема:
– оновити резюме та підготувати супровідні листи;
– підготувати тези доповідей на міжнародні конференції;
– підготувати наукові статті для публікації в рецензованих виданнях;
– написати заявку для отримання грантів на участь в конференціях;
– написати заявки для участі в індивідуальних навчальних програмах чи стажуванні закордоном;
– підготувати індивідуальні та групові грантові заявки для участі в дослідницьких проектах тощо.

Завантажте форму подання ТУТ

Завантажте інструкції ТУТ

Реєстрація / Вхід на SWMP