Оголошуємо початок приймання тез для участі у

2-му Міжнародному симпозіумі зі зменшення біологічної загрози (IBTRS)

17-19 травня 2022 року (Київ, онлайн)

IBTRS 2022 Інформація
IBTRS 2022 Реєстрація/Вхід
IBTRS 2022 Інструкції

Оголошення про початок приймання тез можна завантажити ТУТ

Завантажте вказівки до написання та оформлення тез ТУТ

Завантажте зразок тез ТУТ

Завантажте інструкції для реєстрації та подання тез ТУТ

Детальний опис напрямків Симпозіуму можна знайти ТУТ

Кінцевий термін подання тез – 15 грудня 2021 року. 

Міжнародний симпозіум зі зменшення біологічної загрози (International BioThreat Reduction Symposium, IBTRS) відбудеться за підтримки Програми зменшення біологічної загрози (BTRP) Агентства зменшення загрози (DTRA) США. Команда Jacobs/Battelle запрошує дослідників, які працюють у галузі вивчення інфекційних хвороб та їх збудників, подати тези для участі в Симпозіумі IBTRS 2022. Відповідно до цілей DTRA щодо підтримки науковців наступного покоління, молоді дослідники та науковці середньої ланки матимуть особливу підтримку впродовж роботи Симпозіуму.

Учасники Симпозіуму отримають досвід спілкування з міжнародною науковою спільнотою, експертну оцінку своїх досліджень і матимуть можливість познайомитися та поспілкуватися з колегами, що працюють  у галузі інфекційної патології в Україні та за кордоном, для подальшого співробітництва.

Симпозіум IBTRS 2022, окрім класичних усних та постерних сесій, включатиме короткі доповіді («lightning talks») молодих вчених, обговорення із залученням панелі експертів та спілкування дослідників під час віртуальних «круглих столів» і особистих приватних зустрічей з експертами.

Симпозіум IBTRS 2022 представлятиме дослідження інфекційних захворювань з акцентом на наступному:

  • Збудники особливо небезпечних інфекцій.
  • Мікроорганізми у ветеринарній медицині та безпечності продуктів харчування.
  • Інфекційні захворювання людини.
  • Молекулярна епідеміологія інфекційних захворювань.
  • Єдине здоров’я та зоонози.
  • Методологія та діагностика інфекційних захворюваннях.
  • Біобезпека, біозахист та управління біоризиками.

Перед початком Симпозіуму, 16 травня 2022 року, заплановано проведення практичних семінарів, детальну інформацію про які буде оголошено пізніше.

Будь ласка, відвідайте та періодично перевіряйте веб-сайт Програми з написання наукових робіт (SWMP) для реєстрації на Симпозіум IBTRS 2022, завантаження інструкцій з написання тез, подання тез та перегляду оновленої інформації про семінари: https://swmprogramua.com/2022-symposium/ або пишіть на електронну адресу ibtrsymposium@gmail.com для отримання додаткової інформації.

Будь ласка, поширте цю інформацію серед своїх колег.