Send a request to participate in the 2018 Symposium / Попередній запит для участі в Симпозіумі 2018

Dear participants,

Thank you for your intention to attend the 3rd Annual BTRP Ukraine Regional One Health Research Symposium that will be held in April 16-20, 2018 in Kyiv!

In order to receive access to the registration site, please provide us with the  information requested below. After receiving an invitation in response to your request, please go to the website and register to attend the meeting and also use the tool to submit an abstract if you would like to present your work.

Шановні учасники,

Дякуємо вам за ваш намір взяти участь у третьому щорічному регіональному науковому симпозіумі в рамках концепції «Єдине здоров’я» за підтримки ПЗБЗ в Україні, що відбудеться 16-20 квітня 2018 року у Києві!

Щоб отримати доступ до сторінки реєстрації, будь ласка, заповніть наведену нижче форму. На вказану електронну адресу буде відправлено посилання, за яким ви зможете зареєструватися для участі у Симпозіумі, а також подати тези. Будь ласка, зверніть увагу, що реєстрація є обов’язковою для усіх учасників, подача тез не вважається реєстрацією для участі у Симпозіумі.

After completion you need to push “Submit” box.

Після заповнення, натисність кнопку «Submit».